СЕРВіСНА ПОЛіТИКА

Сервісна політика компанії ТОВ «Хот-Велл» спрямована на своєчасне і якісне обслуговування проданої опалювальної техніки.

Розвиток сервісної мережі і постійна робота над якістю обслуговування клієнтів – одне з наших першорядних завдань. Діюча структура авторизованих сервісних центрів дозволяє вирішувати питання, пов’язані з обслуговуванням і ремонтом опалювального обладнання на всій території України.

Гарантійний термін на обладнання торгових марок (ТМ) становить:

– «Хот-Велл» – 1 рік

– Westen – 2 роки

– Baxi, De Dietrich – 3 роки

Технічний сервіс обладнання проводиться щорічно, не пізніше 13, 37, 49 місяців від дати перевірки правильності встановлення обладнання (введення котла в експлуатацію). Котельне обладнання ставиться на гарантію тільки при введенні його в експлуатацію авторизованим сервісним центром. Список авторизованих організацій знаходиться на сайті та у сервісній книжці, яка йде в комплекті з документацією до котла.При виникненні несправностей протягом гарантійного терміну, гарантійні ремонти виконуються організацією, що здійснила введення котла в експлуатацію. При підтвердженні гарантійного випадку виходу з ладу обладнання, компанія ТОВ “Хот-Велл” компенсує вартість ремонту і надає безкоштовно запасну частину. Для підвищення кваліфікації співробітників сервісних центрів компанія ТОВ “Хот-Велл” проводить технічне навчання фахівців.Доступ до технічної інформації з котельного обладнання, що реалізується ТОВ «Хот-Велл», здійснюється за посиланням на «сервісний диск Hot-Well 2022»: 

https://drive.google.com/drive/folders/1AXOPhESivc7Vcbjm5cujU16xU1EBvks5?usp=sharing