Стати партнером

О компанії Hot-Well

Історія компанії Хот-Велл почалася в 2002 році, і вона нерозривно пов’язана з історіями розвитку наших партнерів по всій Україні.

У великих містах і маленьких населених пунктах ми разом виводили на ринок нові, на той час торгові марки Westen і BAXI, розвивали сервісну і торгову мережу, залучали до співпраці інсталяторів, вчили і навчалися самі.

Представники компаній-партнерів в регіонах забезпечують поставки і сервісне обслуговування на своїх регіонах. Спільно, ми розвиваємо клієнтські бази на територіях.

Постійна взаємодія на різних рівнях комунікацій з партнерами, від спільної роботи з реалізації проектів комерційної нерухомості, до після гарантійного обслуговування.З широкою лінійкою продукції для різних каналів збуту наші, партнери успішно лідирують у своїх регіонах.Протягом більше 15 років партнерська база стабільна і тільки розширюється – ми орієнтуємося на довгострокові відносини і взаємну підтримку! Ми разом пройшли кризові періоди.Як результат наші партнери практично у всіх областях України мають високу частку ринку в своїх регіонах.

 

 

Партнерство

Сьогоднішня наша популярність на Україні – це історія нашого спільного з партнерами успіху.

Запрошуємо до співпраці з нами і нашими регіональними партнерами – торговельні організації, проектно-монтажні компанії і інсталяторів, забудовників.

Переваги співпраці з нами

Надійна і якісна європейська продукція

Асортимент для різних каналів збуту (споживання)

Конкурентоспроможні умови для спільного бізнесу

Системні і безперебійні поставки

Сервісна, технічна та рекламна підтримка

Прозорі і чесні умови співпраці

Дисципліна, відповідальність і відкритість у взаєминах з партнерами.

 

Стати партнером